Ломаченко хоче проводити свої бої в Україні

Батько і син Ломаченки не хочуть виїжджати з України, але з компанією Кличків співпрацювати не будуть.

Василь Ломаченко на Олімпіаді в Лондоні став вже дворазовим олімпійським чемпіоном. Зрозуміло, що у кращого боксера-аматора останнього чотириріччя вистачає пропозицій піти в професіонали. Але Василь, якому вже 24 роки, поки роздумує над цими пропозиціями.

За коментарями LB.ua звернувся до батька і тренеру нашого чемпіона Анатолію Ломаченку. Виявилося, що батько і син не проти перейти в профі, але дуже хочуть тренуватися і виступати в Україні.

"Тільки скажи промоутерам" а "- і опинишся за кордоном. Але ми цей варіант тримаємо про запас, - говорить Анатолій Миколайович. - Так, можна поїхати, але ми - українці, тут наша земля, наші корені, друзі. Зараз дуже багато, якщо не все, залежить від того, чи знайдуться тут впливові люди, які зможуть серйозно взятися за просування Васі в світі профі-боксу. Відомо багато випадків, коли хороший український боксер тренується, проводить бої вдома, але при цьому бореться за другорядні титули. У промоутерської компанії братів Кличків свій шлях, нам це не підходить ".

Ломаченко-старший сказав, що травма руки, яка протягом довгого часу заважала синові, вже майже рік, як не турбує Василя.

За словами Анатолія Ломаченка, перехід з любителів в професіонали повинен датися синові легко.

"Розумієте, у любительському боксі тебе чекають одразу кілька суперників, кожного з них потрібно вивчати, перед кожним боєм ти проходиш зважування, тому потрібно контролювати вагу. Професіонал же має кілька місяців, аби" розібрати "свого суперника, йде цілеспрямована підготовка. А боятися мексиканців , філіппінців, пуерториканців не варто. Вони такі ж люди, як і ми ", - резюмував Анатолій Ломаченко.

ИСТОЧНИК: 24 BOXING